Mes mėgstame viršyti projekto pradžioje užsibrėžtus tikslus!

Kaip tai darome?

  1. Išsiaiškiname Jūsų poreikius, nustatome projekto tikslus ir uždavinius.
  2. Pasitelkdami žinias, patirtį ir aistrą savo darbui sudarome projekto valdymo, plėtros ir priežiūros planą, pagrindinį dėmesį sutelkdami ties SEO. Aukštos pozicijos paieškos sistemose leidžia mums sukurti Jums finansiškai naudingą e-verslo optimizavimo strategiją, kuomet lankytojas paverčiamas klientu ir be kurios Jūsų potencialus klientas patenka į konkurentų glėbį. SEO, programiniai sprendimai, konversijų optimizavimas, projektų priežiūra - neatsiejama kiekvienos mūsų darbo dienos dalis.
  3. Nuolat stebėdami rinką ir Jūsų konkurentų veiksmus internete, imamės sukurtos strategijos įgyvendinimo. Interneto ir paieškos sistemų rinkoje pokyčiai vyksta kiekvieną dieną, todėl Jūsų konkurentų stebėjimas ir analizė padeda mums operatyviai reaguoti į pokyčius. Kadangi Lietuvos interneto rinka auga nuolat, verslui neapsimoka ignoruoti beveik 2 mln vartotojų turinčios Lietuvos interneto rinkos.

Sutarties galiojimo laikotarpiu dirbame tik su vienu rinkos dalyviu, todėl užtikriname maksimalią paslaugų kokybę, o Jūsų konkurentai kartu tampa ir mūsų rūpesčiu.

Kreipkitės į mus dabar!

Faktai ir rekomendacijos