„Good one“ – tarp 10-ies sparčiausiai augančių Vidurio Europos technologijų įmonių

2017-10-16

Skaitmeninės rinkodaros agentūra „Good one“, besispecializuojanti skaitmeninės rinkodaros planavime, SEO, SEM ir analitikos srityse, „Deloitte“ sudaromame reitinge pateko tarp dešimties sparčiausiai augančių Vidurio Europos technologijų įmonių, užimdama aštuntą vietą pagrindinėje „Deloitte Technology Fast 50“ reitingo kategorijoje.

"Good one" įspūdžiai iš "Login 2015"

2015-05-14

Gegužės 7-8 dienomis vykusi technologijų ir inovacijų konferencija „Login 2015“ šiais metais buvo organizuojama jau 9-tąjį kartą. Tai yra didžiausias technologijų ir interneto bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse. Šiais metais “LOGIN” konferencijoje dalyvavo daugiau nei 4000 dalyvių, virš 100 pranešėjų iš viso pasaulio.

"Good one" dalyvavo konferencijoje "Visada priekyje - interneto galimybės verslui 2014"

2014-12-02

Lapkričio 27 dieną, Litexpo parodų rūmuose, „Good one“ komanda dalyvavo „Google“ kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ organizuotoje konferencijoje „Visada priekyje – interneto galimybės verslui 2014“. Renginys suteikė unikalią progą smulkiam ir vidutiniam verslui sužinoti kaip internetas ir jo teikiamos galimybės gali auginti verslą.

SEO mokymai pradedantiesiems

2014-10-20

Visus norinčius išmokti SEO (optimizavimo paieškos sistemoms) pagrindų, kviečiame į kiekvieną mėnesį vykstančius Good one mokymus, kuriuos organizuojame kartu su Digital Academy - interneto rinkodaros mokymų ir sertifikavimo centru.

„Good one” įspūdžiai iš „Google” būstinės Kalifornijoje!

2014-09-08

Kartu su stipriausiomis paieškos sistemų rinkodaros agentūromis iš viso pasaulio laimėję „Google All Stars“ konkursą, Rugpjūčio 19-20 dienomis, lankėmės „Google“ būstinėje Kalifornijoje. Dviejų dienų programoje klausėmės „Google“ darbuotojų ir kitų žymių žmonių pranešimų bei mokymų AdWords, Google+, Analytics, Youtube, Mobile, Usability ir kitomis aktualiomis temomis.

Įvyko "Google" ir "Good one" seminaras eksportuotojams

2014-08-20

Rugpjūčio 19 d., „Artis Centrum Hotel” rinkosi eksportuojančių įmonių vadovai, rinkodaros, reklamos specialistai. Šįkart „Good one” pranešėjai patirtimi dalijosi ne vieni – į seminarą apie efektyvius reklamos įrankius eksportuojančioms įmonėms atvyko ir kompanijos „Google” atstovai – Regimantas Urbanas (Baltijos šalių „Google” rinkodaros vadovas) ir Mantas Aleksiejevas (AdWords skaitmeninės rinkodaros specialistas).

Seminaras eksportuotojams: "Efektyvūs reklamos įrankiai eksportuojančioms įmonėms"

2014-08-11

Efektyvūs reklamos įrankiai eksportuojančioms įmonėms – tai įmonės „Good one“ kartu su „Google“ organizuojamas seminaras, skirtas eksportuojančioms įmonėms, siekiančioms didinti pardavimus ir plėsti savo klientų ratą. „Good one“ - jau 5 metus lyderiauja paieškos sistemų rinkodaros srityje Lietuvoje, sėkmingai didina klientų matomumą paieškos sistemose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse. „Good one“ komandoje dirba įvairių sričių skaitmeninės rinkodaros specialistai, todėl savo klientams įmonė siūlo efektyviausius skaitmeninės rinkodaros sprendimus.

„Good one“ įspūdžiai iš progreso konferencijos „LOGIN 2014”

2014-04-16

Jau aštuntą kartą vykstanti progreso konferencija „LOGIN 2014“, prasidėjusi nuo nedidelio tinklaraštininkų renginio, šiemet sulaukė daugiau nei 3,5 tūkstančių lankytojų ir būrio garsių žmonių iš viso pasaulio. „LOGIN 2014“ pagrindinis akcentas – internetas ir viskas, kas vyksta jame. „Internet of everything“ – taip „LOGIN“ organizatorių komanda įvardijo šių metų konferencijos tematiką.