"Good one" įspūdžiai iš "Login 2015"

2015-05-14

Gegužės 7-8 dienomis vykusi technologijų ir inovacijų konferencija „Login 2015“ šiais metais buvo organizuojama jau 9-tąjį kartą. Tai yra didžiausias technologijų ir interneto bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse. Šiais metais “LOGIN” konferencijoje dalyvavo daugiau nei 4000 dalyvių, virš 100 pranešėjų iš viso pasaulio.

“LOGIN 2015” neapsiriboja tik konferencijos formatu – vyko įvairūs seminarai, kūrybinės dirbtuvės, papildomi užsiėmimai, kurių metu dalyviai buvo supažindinti su ateinančių metų tendencijomis, galėjo susipažinti su pranešėjais, pasiklausyti jų sėkmės istorijų, pasisemti įkvėpimo. Ne išimtis ir Tomo pranešimas, kuriame buvo kalbama apie rinkodaros paieškos sistemose inovacijas ir galimybes verslui, išeinant iš “Google” paieškos sistemos ribų.

“LOGIN 2015” sukaupta patirtimi apie elektroninį verslą bei jo plėtrą, darbo procesų optimizavimą, inovacijas finansinėse operacijose ir daugelį kitų nišinių ir pelninų veiklos krypčių dalijosi stambių įmonių, tokių kaip „Twitter“, „Google“, „Barclays“, IBM atstovai. Savo sėkmės istorijas pasakojo ir sėkmingų Lietuvos internetinių projektų „Vinted“ ir BoredPanda.com įkūrėjai.


Po konferencijos dalyvavome baigiamajame renginyje, kur buvo paskelbti 2015 metais Lietuvos interneto kultūrai ir progresui labiausiai nusipelnę asmenys, įmonės ir projektai. Komisijos ir interneto vartotojų sprendimu 25 kategorijų nugalėtojai buvo išrinkti iš beveik 500 nominuotųjų. Tomas įteikė apdovanojimą metų agentūros titulą laimėjusiai skaitmeninių sprendimų agentūrai – „SuperYou“.

Savo ruožtu visa „Good one“ komanda dėkoja “LOGIN 2015” organizatoriams, dalyviams, lankytojams, mus aplankiusiems ir atėjusiems paklausyti pranešimo. Smagu, jog yra renginys, kuris kasmet sutraukia savo srities specialistus, o mes galime pakonsultuoti srityje, kurią išmanome geriausiai. :) Ačiū! Susitiksime kitais metais!