„Good one“ įspūdžiai iš progreso konferencijos „LOGIN 2014”

2014-04-16

Jau aštuntą kartą vykstanti progreso konferencija „LOGIN 2014“, prasidėjusi nuo nedidelio tinklaraštininkų renginio, šiemet sulaukė daugiau nei 3,5 tūkstančių lankytojų ir būrio garsių žmonių iš viso pasaulio. „LOGIN 2014“ pagrindinis akcentas – internetas ir viskas, kas vyksta jame. „Internet of everything“ – taip „LOGIN“ organizatorių komanda įvardijo šių metų konferencijos tematiką.

„Good one“ komanda konferencijos metu suteikė galimybę visiems progreso konferencijos lankytojams pasitikrinti turimos interneto svetainės pozicijas „Google“ paieškos sistemoje, o susidomėjusius konsultavo SEO klausimais.

 

Norinčius sužinoti daugiau apie SEO – pakvietėme pasiklausyti pranešimo „SEO įtaka verslui ir pardavimams internete“. „Good one“ pranešimas sulaukė didelio dėmesio - į salę netilpo visi norintys. Džiugu matyti, jog vis didesnė dalis Lietuvos verslo atstovų, nors ir nedideliais žingsniais, atranda SEO paslaugas, kaip raktą į sėkmingus pardavimus internete.

Didelio dėmesio sulaukė ir kiti pranešimai: mobiliojo telefono išradėjas, amerikietis Martin Cooper, pasakojo savo sėkmės istoriją, supažindino su revoliuciniu, 2 kg sveriančiu, pirmuoju mobiliuoju telefonu, o australas, filmų bei televizijos laidų vedėjas, Derek Muller, dalinosi įžvalgomis apie mokslo komunikaciją internete. Konferencijos metu dėmesys skirtas interneto tendencijoms bei pokyčiams apžvelgti, o taip pat dabartinio, „daiktų interneto“ (angl. „Internet of things“) atskyrimui nuo senojo.

2007 m. startavusi konferencija „LOGIN“ per aštuonių metų laikotarpį suteikė galimybę Lietuvos inovacijų mėgėjams iš arčiau susipažinti su tokiomis garsiomis asmenybėmis, kaip Steve‘as Wozniakas („Apple“), Peteris Sunde („The Pirate Bay“), Darko Dujičius („Google“), Jimmy Walesas („Wikipedia“), Corrado Tomassoni („PayPal“) ir kt.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie progreso konferencijos savo įžvalgomis apie inovacijas internetinėje erdvėje, pokyčius SEO, o kartu ir edukuodami bei konsultuodami Lietuvos bei užsienio konferencijos dalyvius apie SEO - tai, ką išmanome geriausiai. 

„Good one“ komanda dėkoja „LOGIN 2014“ organizatoriams, dalyvaviams ir visiems lankytojams. Iki kitų metų! :)