Eksportuotojams

Paieškos sistemos yra vienas paprasčiausių, pigiausių ir greičiausių būdų pasiekti potencialius klientus ar partnerius užsienio rinkose. Turime itin sėkmingų darbo su eksportuotojais pavyzdžių. Vienas mūsų klientų, praėjus metams nuo SEO darbų pradžios, „Verslo žiniose” buvo pripažintas metų eksportuotoju. 

Jeigu eksportuojate ar planuojate eksportuoti savo produktus ar paslaugas užsienio rinkose - kreipkitės į mus. Pasiūlysime efektyvų, kompleksinį internetinio marketingo sprendimą, atitinkantį Jūsų  poreikius ir galimybes. Dirbame ne tik su paieškos sistemomis, bet ir su kitais marketingo kanalais, priklausomai nuo rinkos, kurioje realizuojami Jūsų produktai ar paslaugos.

Vieninteliai Lietuvoje glaudžiai bendradarbiaujame su didžiausia Rusijos paieškos sistema - Yandex, kuri žymią rinkos dalį užima Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazaschstane.

Visus atvedamų lankytojų srautus stebime ir analizuojame. Sekame pardavimus, užklausas, skambučius ir visuomet orientuojames į rezultatus. Padėdami parduoti daugiau - augame kartu su savo klientu.  

Kreipkitės į mus dabar ir mes pasiūlysime Jums optimaliausią sprendimą.

Faktai ir rekomendacijos