Reklama internete

Efektyvūs ir paskaičiuoti reklamos sprendimai internete

Efektyvi reklama internete

Siekiant parduoti prekes ar paslaugas internetu bei didinti įmonės žinomumą tiksliniam potencialių klientų segmentui reikia efektyviai išnaudoti reklamos internete kanalus, kurie užtikrina tikslingą ir efektyvų reklamos transliavimą internete.

Savo klientams siūlome didžiausią atsiperkamumą užtikrinančius reklamos kanalus, „Good one” komanda garantuoja profesionalią bei nuolatinę reklamos kampanijų priežiūrą ir optimizavimą, kad kiekvienas išleistas litas būtų investicija!

Atsižvelgdami į Jūsų įmonės specifiką, parengsime Jums individualų reklamos internete pasiūlymą.

Efektyvūs reklamos kanalai:

Reklamos apskaita

Naudojant reklamą internete svarbu tiksliai pamatuoti jų efektyvumą ir operatyviai reaguoti į pokyčius. Garantuojame tikslų ir skaidrų reklamos kampanijų apskaitymą su Google Analytics sistema. Skirtingų reklamos kanalų efektyvumo matavimas galimas pagal skritingus parametrus (pvz. praleistas laikas svetainėje, vidutinis svetainės puslapių peržiūros kiekis, užklausos formos užpildymas ar tikslių pardavimų apskaitymas). Tik stebint kiekvieną reklamos kanalą bei raktinį žodį, analizuojant rezultatus galime pakreipti kiekvieną Jūsų išleistą litą teisinga kryptimi.

Savo klientams užtikriname profesionalų reklamos kampanijų valdymą, kurį atlieka mūsų projektų vadovai sertifikuoti „Google”.

Kreipkitės į mus dabar.

Faktai ir rekomendacijos