Reklama internete

Efektyvūs ir paskaičiuoti reklamos sprendimai internete

Remarketingas

Remarketingas (remarketing reklama) – tai pakartotinė reklama Jūsų svetainės lankytojams. Vartotojų elgsenos tyrimai rodo, jog prieš vartotojui priimant sprendimą pirkti prekę ar paslaugą, jis turi pamatyti reklamą keletą kartų, skirtingose medijos priemonėse. Remarketing technologijos pagalba galime segmentuoti Jūsų svetainės lankytojus ir vėliau, šimtuose ar net tūkstančiuose skirtingų svetainių transliuoti Jūsų reklamą tik jiems, pasirinktu dažniu (pvz. 30 kartų į savaitę). Skirtingi Remarketing auditorijos sąrašų segmentai suteikia galimybę atskirti Jūsų lankytojus pagal jų veiklą Jūsų svetainėje ir parodyti jiems atitinkamą reklamos žinutę.

Produkto remarketingas – galimybė lankytojui vaizdinės reklamos priemonėse (baneriuose) rodyti produktą ar paslaugą, kuria domėjosi lankytojas, tačiau jos neužsisakė. Priminsime jam apie tai ateinančią savaitę ar mėnesį po jo apsilankymo.

Facebook remarketing – galimybė rodyti reklamas Facebook portalo aplinkoje tik Jūsų svetainės lankytojams. Didinkite savo prekės ženklo lojalumą socialiniame tinkle.

Twitter remarketing – komunikuokite žinutes Twitter aplinkoje savo svetainės lankytojams (ypatingai aktualu užsienio rinkoms).

Google Search Remarketing (remarketingas „Google” paieškoje) – vidutiniškai „Google” paieška atveda apie 50% naujų lankytojų. Google Search Remarketing Lists suteikia galimybę atskirti „Google” paieškos reklamas esamiems ir potencialiems Jūsų klientams, kurie Jūsų dar nepažįsta. Yra galimybė Google paieškoje reklamą rodyti tik tiems lankytojams, kurie nėra iki šiol buvę Jūsų svetainėje ir daugelis kitų galimybių.

Aptarkime visas Remarketing galimybes Jūsų verslui.  Tik šiuolaikiški  ir kompleksiniai sprendimai suteiks Jūsų verslui pranašumo prieš konkurentus.

Savo klientams užtikriname profesionalų Remarketing reklamos „Google” tinkle administravimą, kurį atlieka mūsų projektų vadovai, sertifikuoti „Google”.

Kreipkitės į mus dabar.

Faktai ir rekomendacijos