Rezultatai

Mums patinka viršyti užsibrėžtus tikslus!

    „Eksma Optics” gamina ir siūlo specialią optiką ir kitas komponentes skirtas lazerių ir optinių instrumentų gamybai bei taikymuose visame pasaulyje.  

    EKSMA OPTICS - vienas seniausių mūsų klientų, kuriam padedame parduoti produkciją naudodami paieškos sistemas. Produktai su „Eksma Optics” ženklu eksportuojami į 46 pasaulio šalis. Tai vienas sudėtingiausių projektų dėl itin specifinės kliento veiklos srities. „Eksma Optics” - mokslinė įmonė, kurianti aukštąsias technologijas, gaminusi detales Europos kosminiam palydovui.

    Siekiant suprasti kliento produkcijos bei veiklos specifiką prireikė laiko ir glaudaus abipusio bendradarbiavimo. Ilgalaikio bendradarbiavimo su „Eksma Optics” rezultatai akivaizdūs - tai lankytojų srauto iš paieškos sistemų augimas bei internetinės svetainės pozicijų kilimas paieškos sistemose. Šių rodiklių kilimas sustiprino įmonės pozicijas ir konkurencinį pranašumą.     „Good one” ženkliai padidino lankytojų srautą iš organinių paieškos sistemų. Nuosekliai dirba su klientais, įsigilina į kliento situaciją, pataria ir konsultuoja taip parodydami, kad yra tikri SEO specialistai” Justė Tutinaitė, EKSMA OPTICS rinkodaros specialistė.

    Faktai ir rekomendacijos