GOOGLE ADS

Vartotojų elgsenos internete tyrimų duomenimis nuo 71% iki 89% visų interneto vartotojų (B2B ir B2C sektoriuose) prieš priimdami sprendimą įsigyti produktą ar paslaugą naudojasi paieškos sistemomis. Dėl šios priežasties Jums siūlome nepakeičiamą reklamą „Google” paieškoje (Google Ads). 

Tai didžiausią atsiperkamumą turintis reklamos kanalas, kadangi reklama rodoma tik tiems lankytojams, kurie pagal iš anksto pasirinktus raktinius žodžius ieško Jūsų prekių ar paslaugų.

Reklama paieškos sistemose perkama RTB (real-time-bidding) kainodara, tad kiekvienas paspaudimas ant skirtingo raktinio žodžio turi skirtingą vertę. Paieškos sistemose laimi tas, kurio reklama rodoma kuo aukščiau už mažiausią kainą, tad profesionalus „Google” reklamos paskyros valdymas – reklamos efektyvumą užtikrinantis veiksnys. Darydami tai patys, užleidžiate pozicijas konkurentams ir/arba švaistote pinigus ir laiką.

Savo klientams užtikriname profesionalų „Google” Search kanalo valdymą, kurį atlieka  mūsų projektų vadovai, sertifikuoti „Google”.

Esame oficialus Google Premier Partneris.

google premier partner logo